HERO Job ads Head Office  09 05

Kokybės užtikrinimo specialistas (-ė) vokiečių kalba (terminuota 6 mėn. darbo sutartis)

Dinamiški, greiti ir sėkmingi - visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 10 000 parduotuvių, per 100 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 335 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 50 parduotuvių ir paskirstymo centras Kaune. Ir tai tik pradžia, nes nuolatos augame ir šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti kokybės užtikrinimo specialistą (-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už maisto prekių ženklinimo vertimą bei vertinimą.

Darbo pobūdis

  • Produkto ženklinimo deklaracijų vertimas iš vokiečių į lietuvių kalbą ir atvirkščiai;
  • Užtikrinimas, kad produktų ženklinimas atitiktų Lietuvos ir ES keliamus teisinius reikalavimus (esant poreikiui, konsultuojantis su specialistais);
  • Komunikacija su tiekėjais (vokiečių ir anglų kalbomis);
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais šalies ir tarptautiniu mastu.

Reikalavimai kandidatui

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas (-ė));
  • Labai geros vokiečių ir anglų kalbų žinios, puiki lietuvių kalba;
  • Patirtis maisto prekių srityje – privalumas;
  • Punktualumas, geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas ir atidumas.

Siūlome

Kokybės užtikrinimo specialistui (-ei) suteiksime galimybę įgyti darbo patirties maisto ženklinimo srityje, dinamiškoje ir tarptautinėje organizacijoje. Taip pat siekiame būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams ir visiems darbuotojams suteikiame papildomą privatų sveikatos draudimą bei kviečiame naudotis biure įrengta treniruoklių sale, lankyti joje vykstančius jogos ir TRX užsiėmimus. Skatiname darbuotojų augimą, organizuojame bendrųjų kompetencijų ir profesinius mokymus, kviečiame dalyvauti biuro patalpose vykstančiuose anglų ir vokiečių kalbos kursuose.

Vietovė

Centrinė buveinė Vilnius {amount} km atstumu
Viršuliškių skg. 34-1
LT-05132 Vilnius

Darbo laikas

Pilna darbo diena

Padalinys

Centrinė buveinė

Mėnesinis atlyginimas (neatskaičius mokesčių)

Nuo 1460 €

Skelbimo numeris

LT-012813

Vilius

Rūpestis darbuotojais veža.

Būdamas darbe turiu galimybę ir pasportuoti, ir kalbų pasimokyti.

Lidl Lietuva karjeros galimybes administracija darbuotojas 08 27