Taip dirbti verta!
HERO Job ads Head Office  09 05

Praktikantas duomenų administravimo skyriuje (apmokama praktika)

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 11 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia centrinė buveinė, 60 parduotuvių ir paskirstymo centrą Kaune. Šiuo metu prie pirkimų skyriaus komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę).

Darbo pobūdis

  • Pagalba administruojant pirkimų departamento dokumentus (sutartis, prekių ir tiekėjų duomenis, korteles)
  • Pagalba archyvuojant dokumentus
  • Pagalba atliekant kasdienes užduotis

Reikalavimai kandidatui

  • Kruopštumas, atidumas detalėms ir noras mokytis
  • Trišalė praktikos sutartis
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas)
  • Vokiečių kalbos žinios – didelis privalumas

Siūlome

  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje „Top Employer“ Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • Draugišką ir profesionalią komandą
  • Lankstų darbo grafiką
  • Minimalų darbo užmokestį

Vietovė

Centrinė buveinė Vilnius {amount} km atstumu
Viršuliškių skg. 34-1
LT-05132 Vilnius

Darbo laikas

Pilna darbo diena

Padalinys

Centrinė buveinė

Kandidatuoti iki

07.02.2022

Mėnesinis atlyginimas (neatskaičius mokesčių)

Nuo 730 €

Skelbimo numeris

LT-014883

Austėja

Darbas „Lidl“ veža.

Nes čia idėjos tampa realybe!

Darbas Lidl Karjera Administracija