Taip dirbti verta!
HERO Job ads Head Office  09 05

Praktikantas (-ė) dizaino komandoje

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 30 Europos šalių, valdo apie 11 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia centrinė buveinė, 60 parduotuvių ir paskirstymo centras Kaune. Šiuo metu prie Dizaino komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę).

Darbo pobūdis

  • Pagalba ruošiant savaitines reklamos priemones (leidinius, katalogus, plakatus ir skrajutes)
  • Reklamos komunikacijos maketavimas ir paruošimas spaudai
  • Bendradarbiavimas su kitais skyriais įmonės viduje
  • Kitų praktikos vadovo pavestų užduočių atlikimas

Reikalavimai kandidatui

  • Dizaino krypties studijos (praktikai būtina trišalė sutartis)
  • Galimybė praktikai skirti ne mažiau nei 3 mėnesius
  • Geri darbo Adobe InDesign programa įgūdžiai
  • Kruopštumas ir noras mokytis
  • Patirtis maketuojant spaudos priemones (vizitines korteles, skrajutes, laikraščius ar pan.)
  • Anglų arba vokiečių kalbos žinios – privalumas

Siūlome

  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Darbą su patyrusia dizainerių komanda
  • Minimalų darbo užmokestį

Vietovė

Centrinė buveinė Vilnius {amount} km atstumu
Viršuliškių skg. 34-1
LT-05132 Vilnius

Darbo laikas

Pilna darbo diena

Padalinys

Centrinė buveinė

Kandidatuoti iki

11.02.2022

Mėnesinis atlyginimas (neatskaičius mokesčių)

Nuo 730 €

Skelbimo numeris

LT-014899

Austėja

Darbas „Lidl“ veža.

Nes čia idėjos tampa realybe!

Darbas Lidl Karjera Administracija