Taip dirbti verta!
Istorija Hero

LIDL LIETUVOJE IR PASAULYJE

 
LIDL LIETUVOJE

2016 metais CV Online LT „TOP darbdavio“ rinkimuose rinkos naujokė „Lidl Lietuva“ prekybos kategorijoje laimėjo pirmąją vietą. Dar po metų šiuose apdovanojimuose buvo pelnyta pirmoji vieta prekybos srityje bei antroji vieta TOP darbdavio kategorijoje. 2018 m. CV Online LT organizuotuose „TOP darbdavio 2018“ rinkimuos trečius metus iš eilės pelnyta 1 - oji vieta prekybos kategorijoje.

2019 m. pradžioje „Lidl Lietuvai“ buvo suteikti prestižiniai „Top Employer 2019 Lietuva“ ir „Top Employer 2019 Europe“ sertifikatai, kuriuos reglamentuoja „Top Employers Institute“. „Top Employer“ sertifikatus bendrovės gauna už aukštus žmogiškųjų išteklių standartus bei išskirtinai geras darbo sąlygas organizacijoje. 2020 m. šie apdovanojimai „Lidl Lietuva“ įmonei buvo suteikti antrus metus paeiliui.

2021 m. „Lidl“ ir vėl sulaukė pripažinimo Lietuvoje bei Europoje. Jau trečius metus iš eilės organizacija yra įvertinama kaip geriausias darbdavys – sausio pradžioje prekybos tinklui suteikti prestižiniai „Top Employer 2021 Lietuva“ ir „Top Employer 2021 Europe“ sertifikatai, kurie yra skiriami įmonėms už ypatingai geras darbo sąlygas.

„Lidl Lietuva“ sėkmingai bendradarbiauja su šalies asociacijomis bei yra Lietuvos prekybos įmonių asociacijos, Investuotojų Forumo, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų narė bei priklauso skaidraus verslo iniciatyvai „Baltoji banga“.

LIDL ISTORIJA

50 parduotuve

2020

Atidaryta 50-oji „Lidl“ parduotuvė Lietuvoje.

City formato Lidl

2019

Atidaryta pirmoji „City“ formato „Lidl“ parduotuvė Lietuvoje.

50 parduotuviu

2016

Atidarytos pirmos 15 „Lidl“ parduotuvių Lietuvoje.

Lidl pletra

2011

Susidarius palankioms ekonominėms sąlygoms „Lidl“ plėtra Lietuvoje įgavo naują pagreitį.

2004 timeline

2004

Nuo 2004 m. buvo aktyviai supirkinėjami sklypai ir pastatai, tinkami parduotuvėms įrengti.

Pletra

2002

„Lidl“ plėtra į Baltijos šalis.

Lidl timeline

1973

Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarymas Liudvigshafene, Vokietijoje.

Lidl lohnt sich

1930

XX a. 4-ajame dešimtmetyje Nekarzulme įkurta firma „Lidl & Schwarz KG“.

LIDL PASAULYJE

„Lidl“ pradžia siekia praėjusio amžiaus 4-ąjį dešimtmetį, kai Švabijos regione Vokietijoje buvo įkurta didmeninės prekybos maisto produktais įmonė. Šiandien „Lidl“ yra Vokietijos mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių dešimtuke ir tarptautinė įmonių grupė, turinti aktyviai veikiantį savarankiškų įmonių tinklą visoje Europoje. Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarytos 1973 metais Liudvigshafene, Vokietijoje. 9-ajame dešimtmetyje buvo vykdoma tinklo plėtra šalyje. Paskutinis praėjusio amžiaus dešimtmetis buvo sėkmingo „Lidl“ įsitvirtinimo už Vokietijos ribų pradžia. Šiuo metu įmonė, stipriai lenkdama kitus konkurentus, valdo vieną didžiausių žemų kainų parduotuvių tinklų Europoje. Ateityje „Lidl“ išliks reikšminga įmone naujose rinkose ir didžiuosis galimybe pasiūlyti geriausią kokybę už žemą kainą.

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA
Austeja Teaser'is karjeros galimybiu 09 04