Lidl Lietuva
Head teaser

Centrinė tarnyba

Centrinė tarnyba

Centrinės tarnybos padaliniai vykdo strateginę ir organizacinę įmonės „Lidl“ Lietuvoje plėtrą. Taip pat ieško naujų nekilnojamojo turto objektų ir atsako už darbų saugą.

Darbų sauga
Siekdama užtikrinti aukštus darbų saugos standartus kasdienėje veikloje, UAB „Lidl“ nuolat vykdo darbuotojų mokymus. Skyriaus specialistai rengia su sauga ir darbuotojų sveikatos apsauga susijusius dokumentus.

Aprūpinimas
Aprūpinimo departamentas atsakingas už įmonės aprūpinimą įranga ir vartojimo prekėmis. Kitos pagrindinės užduotys – poreikių nustatymas, tiekėjų atranka ir derėjimasis dėl sutarčių.

Nekilnojamasis turtas
Nekilnojamojo turto departamentas atsakingas tiek už naujų NT objektų paiešką, tiek už jau esamų parduotuvių atnaujinimą. Aplinką tausojančios statybos ir inovatyvių šildymo, šaldymo bei pastato technikos sistemų naudojimas visuomet yra mūsų prioritetas.

Logistikos centras
„Lidl“ logistikos centras Lietuvoje atitinka visus kriterijus, taikomus moderniai maisto ir kasdienio vartojimo prekių logistikai. Naudojama pažangi technika, esant itin didelei prekių apyvartai, ir kasdienis parduotuvių aprūpinimas prekėmis, parenkant optimaliausius maršrutus, užtikrina aukštų prekių kokybės ir šviežumo standartų laikymąsi.