Lidl Lietuva
Head teaser
« Atgal į paieškos rezultatus
  • 2019 09 09
  • Pirkimai
  • Parduotuvė Šilutė

Parduotuvės vadovo (-ės) pavaduotojas (-a) Šilutėje

Rutinos „LIDL“  tikrai nėra – mūsų darbuotojai kasdien atlieka skirtingus darbus. Todėl ieškome tų, kurie geba puikiai bendrauti su įvairiais žmonėmis ir vienu metu atlikti daug įvairių užduočių, kurie mėgsta dinamišką, iššūkių kupiną darbą ir nori kartu su visa komanda dirbti klientų labui.

Prisijunk prie geriausio darbdavio prekybos srityje. Taip dirbti verta!

Darbo pobūdis

• Prekybos veiklos parduotuvėje organizavimas ir koordinavimas
• Vadovavimas parduotuvės darbuotojams
• Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas
• Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas
• Prekių užsakymas

Reikalavimai kandidatui

• Profesinis arba aukštesnysis išsilavinimas
• 1–2 metų darbo patirtis (nebūtinai prekybos srityje)
• Geri organizaciniai ir komandinio darbo igūdžiai
• Gebėjimas prisiimti atsakomybę
• Orientacija į klientą ir rezultatus
• Noras dirbti ne tik vadovaujamą, bet ir fizinį darbą

Siūlome

Siūlome

• Atlyginimą nuo 1083 eur iki 1367 eur (prieš mokesčius).
• Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką
• Iki 6 savaičių trunkančius teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui
• Karjeros galimybes
• Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas
• Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones

Susidomėjote?

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) ir motyvacinio laiško. Konfidencialumą garantuojame.