Lidl Lietuva
Head teaser

Turite klausimų?
Mielai Jums padėsime

15327_LT_AGM_Karriereseite_LT_Portrait_RGB_001_617x464_ID_76

Kokias studijų programas galima rinktis?

Siūlome  šias studijų kryptis:

Prekybos vadyba (Baden-Viurtembergo aukštosios mokyklos (DHBW) filiale Heilbrone)
Tarptautinė prekyba  (Baden-Viurtembergo aukštosios mokyklos (DHBW)  filiale Mosbache)
Studijos apima tokias pagrindines verslo vadybos temas – prekybos logistika, rinkodara, kontrolė, prekybos vadyba arba prekybos srityje taikomos valdymo priemonės. Dualiąsias studijas sudaro teorijos ir praktikos etapai. Vienas etapas trunka 3 mėnesius. Pasibaigus 3 mėnesių trukmės teorijos kursui aukštojoje mokykloje, prasideda 3 mėnesių praktika vienoje iš įmonės „Lidl“ parduotuvių.

Kokį išsilavinimą pagrindžiantį dokumentą turiu pateikti?

Pageidaujantiems studijuoti su „Lidl“ reikalingas brandos atestatas. Jeigu jo dar neturite, paraiškos teikimo dieną savo pažangumą pagrįskite praėjusių mokslo metų baigimo pažymiais.

Kur vyksta dualiosios studijos?

Teorijos studijos studijos Baden-Viurtembergo aukštojoje mokyklos (DHBW) filialuose Vokietijoje, adresu: Bildungscampus 4, 74076 Heilbronn arba Lohrtalweg 10, 74821 Mosbach.

Praktika vyksta mūsų parduotuvėse Vokietijoje. Visas atvykimo ir apgyvendinimo išlaidas praktikos metu padengia „Lidl International“.

Kada prasideda dualiosios studijos?

Dualiosios studijos prasideda kiekvienų metų spalio 1 d.

Ar turėsiu mokėti už studijas?

Studentams už mokslą mokėti nereikia. Studijas apmoka „Lidl Stiftung & Co. KG“ (Vokietija). Visų studijų metu būsite įdarbinti „Lidl Stiftung & Co. KG“ Vokietijoje ir Jums bus mokamas didesnis nei vidutinis atlyginimas.

Kokį akademinį laipsnį įgysiu pabaigęs šias studijas?

Pabaigus studijas suteikiamas tarptautiniu mastu pripažintas akademinis bakalauro (angl. Bachelor of Arts) laipsnis.

Kokios mano profesinės perspektyvos baigus studijas? Ar įmonė mane įdarbins?

Jeigu būsime patenkinti Jūsų pasiekimais, būsite įdarbintas mūsų įmonėje. Jūsų tikslas – regiono vadovo pareigos „Lidl“ Lietuvoje.

Kaip geriausia pateikti paraišką?

Kad galėtumėte nesudėtingai, saugiai ir greitai su mumis susisiekti, savo kandidatų paraiškų administravimo sistemą perkėlėme į elektroninę erdvę. Kiekvienas mūsų darbo skelbimas siejamas su atskira elektronine paraiškos teikimo forma. Ją rasite, paspaudę nuorodą „Kandidatuoti“. Visus su kandidatūra susijusius dokumentus siųskite kaip prisegtuką. Gavę paraišką, susisieksime su Jumis el. paštu.

Kaip sužinoti, ar įmonė gavo mano paraišką?

Jeigu elektroniniu būdu užpildėte mūsų paraiškos teikimo formą, per kelias dienas Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu išsiųsime patvirtinimą, kad dokumentai yra gauti.