Lidl Lietuva
Head teaser

Turite
klausimų?
Čia rasite atsakymus

15327_LT_AGM_Karriereseite_LT_Portrait_RGB_001_490x500_ID_76.png

Kaip geriausia pateikti paraišką?

Kad galėtumėte nesudėtingai, saugiai ir greitai su mumis susisiekti, savo kandidatų paraiškų administravimo sistemą perkėlėme į elektroninę erdvę. Kiekvienas mūsų darbo skelbimas siejamas su atskira elektronine paraiškos teikimo forma. Ją rasite, paspaudę nuorodą „Kandidatuoti“. Visus su kandidatūra susijusius dokumentus siųskite kaip prisegtuką. Gavę paraišką, susisieksime su Jumis el. paštu.   
 

Ar publikuojami darbo skelbimai yra aktualūs?

Visos mūsų svetainėje skelbiamos laisvos darbo vietos atnaujinamos kiekvieną dieną. Jeigu darbo vieta jau užimta, skelbimas nedelsiant pašalinamas.

Kokius dokumentus reikia siųsti kandidatuojant?

Gyvenimo ir veiklos aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką prašome siųsti vokiečių arba anglų kalba. Motyvaciniame laiške nurodykite, kodėl, Jūsų manymu, esate tinkamiausias kandidatas siūlomoms pareigoms užimti. Konfidencialumą garantuojame.
    

Pateikiau paraišką dėl darbo. Kas toliau?

Peržiūrėję atsiųstus dokumentus, tinkamus kandidatus kviečiame pirmajam pokalbiui. Antrojo pokalbio metu aptariame būsimo darbo pobūdį ir sąlygas. Sėkmingai įveikus abu atrankos etapus, pasirašoma darbo sutartis. Rinkdami darbuotojus į kai kurias pozicijas, kandidatų gebėjimus tikriname testais.

Kaip sužinoti, ar įmonė gavo mano paraišką?

Jeigu elektroniniu būdu užpildėte mūsų paraiškos teikimo formą, per kelias dienas Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu išsiųsime patvirtinimą, kad dokumentai yra gauti.

 

 

Kaip saugoma mano asmeninė informacija?

Kandidatų, kurie užpildo elektroninę paraiškos formą, informacija siunčiama į mūsų kandidatų duomenų bazę, kurią prižiūri išorės tiekėjas. Tiekėjas laikosi duomenų apsaugą reguliuojančių teisės aktų reikalavimų. Siekiant užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos saugumą, naudojamos techninės apsaugos priemonės.

Atsirado nesklandumų siunčiant elektroninę paraiškos teikimo formą.

Jeigu nepavyksta išsiųsti elektroninės kandidato formos, savo dokumentus mums galite pateikti el. paštu karjera@lidl.lt