Lidl Lietuva
Head teaser

Karjeros galimybės
profesionalams

15327_LT_AGM_Karriereseite_LT_Portrait_RGB_011_617x464_ID_101.png

Karjeros galimybės

„Lidl“ yra lygias galimybes užtikrinanti įmonė, kurioje dirba įvairių profesijų žmonės iš skirtingų sektorių ir sričių. Įdarbiname skirtingą darbo patirtį turinčius asmenis ir siūlome jiems įvairias pozicijas – nuo pradinio iki vyriausiojo vadovo lygio. Kadangi patys mokome ir ugdome savo darbuotojus, turime galimybę įdarbinti tiek ką tik studijas baigusius absolventus, tiek įvairią patirtį sukaupusius profesionalus. Sudarome visas sąlygas tobulėti savo darbe.

Administravimas

15327_LT_AGM_Karriereseite_LT_Portrait_RGB_006_125x125_ID_68.png

Administravimas – pagrindinis dalykas, norint sėkmingai koordinuoti veiklą tarp skirtingų įmonės padalinių. Mums reikalingi specialistai, turintys išskirtinių organizacinių gebėjimų, kreipiantys dėmesį į detales ir puikiai besijaučiantys dinamiškoje darbo aplinkoje. Būtini ir efektyvūs komunikacijos įgūdžiai, nes greitas informacijos perdavimas itin svarbus mūsų regionams ir visos įmonės sėkmei.

Vidurinės grandies vadovai

16193_LT_Teaser_Image_Rund_125x125.jpg

Kiekviename „Lidl“ padalinyje dirba žmonės, turintys skirtingų lygių kompetencijas ir patirtį. Vidurinės grandies vadovai glaudžiai bendradarbiauja tiek su aukštesnio lygmens vadovais, tiek su darbuotojais, taip užtikrindami nuolatinę įmonės plėtrą ir pažangą. Vadovauja komandoms vykdant projektus ir užduotis. Ieško įmonės vidinės plėtros galimybių, taip siekdami pagerinti savo padalinio darbo produktyvumą ir efektyvumą.

Specialistai

15327_LT_AGM_Karriereseite_LT_Portrait_RGB_004_125x125_ID_66.png

Kaip ir kiekvienai stambiai tarptautinei įmonei mums reikalingi specialistai – darbui skirtingose verslo srityse. Peržvelkite mūsų darbo pasiūlymų puslapį ir sužinokite, kokių specialistų šiuo metu ieškome.