Lidl Lietuva
Head teaser

Mielai Jums padėsime

15327_LT_AGM_Karriereseite_LT_Portrait_RGB_004_617x464_ID_66.png

Svarbu žinoti, ko iš tikrųjų norite.

Jeigu žinote, ko iš tikrųjų norite, Jums geriau pavyks įtikinti mus bei pasiekti savo tikslus. Gerai apsvarstykite, ar siūloma pareigybė Jums tinka. Paskaitykite pareigybės aprašymą. Taip pat pasidomėkite informacija, pateikta mūsų skiltyje „Dažnai užduodami klausimai“.  Tai padės Jums apsispręsti, ar siūloma pareigybė atitinka Jūsų profesinę patirtį, kompetencijas ir įgūdžius.

Naudokitės mūsų elektronine paraiškos teikimo forma.

Kad galėtumėte nesudėtingai, saugiai ir greitai su mumis susisiekti, savo kandidatų paraiškų administravimo sistemą perkėlėme į elektroninę erdvę. Kiekvienas mūsų darbo skelbimas siejamas su atskira elektronine paraiškos teikimo forma. Ją rasite, paspaudę nuorodą „Kandidatuoti“. Visus su kandidatūra susijusius dokumentus siųskite kaip prisegtuką. Gavę paraišką, susisieksime su Jumis el. paštu.

Gera pradžia – pusė darbo.

Be motyvacinio laiško, kuriame turėtų būti trumpai išdėstyta, kodėl esate tinkamas kandidatas ir kodėl norėtumėte tapti mūsų komandos nariu, taip pat laukiame gyvenimo ir veiklos aprašymų (CV). Šiuos dokumentus dažniausiai prašome pateikti vokiečių arba anglų kalbomis. Be to, pageidautume anksčiau įgytas kvalifikacijas bei vykdytą veiklą patvirtinančių dokumentų (pažymėjimų, diplomų ir t. t.) kopijų originalo kalba. Taip pat nepamirškite pateikti tokių asmens duomenų kaip vardas, pavardė, adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas.

Prieš pradėdami pildyti elektroninę paraiškos formą, jau turėtumėte būti „PDF“ arba „Word“ formatu paruošę tokius dokumentus:

•    motyvacinį laišką;
•    išsamų gyvenimo ir veiklos aprašymą (CV);
•    rekomendacijų kopijas.

Pirmas svarbus žingsnis – motyvacinis laiškas.

Motyvacinis laiškas turi būti susijęs su mūsų darbo pasiūlymu. Mintis dėstykite trumpai, tačiau pateikite visą svarbią informaciją. Motyvaciniame laiške būtinai turi būti nurodyta:
• Į kokią konkrečią pareigybę kandidatuojate? Pateikite tikslų pageidaujamos pareigybės pavadinimą ir nurodykite konkretų skelbimą.
• Kodėl norite kandidatuoti būtent į šią vietą?
• Kokios yra išskirtinės Jūsų savybės?
• Kodėl esate tinkamas kandidatas?

Jūsų CV – geras įspūdis iš karto.

Tikimės, kad pateiksite išsamų, chronologine tvarka, pradedant nuo dabartinės darbovietės, sudarytą CV su nuotrauka.

Turimi diplomai ir pažymos kalba už Jus.

Tikimės sulaukti diplomų ir pažymėjimų, kurie patvirtintų, jog kandidatas yra įgijęs laisvai darbo vietai atitinkamą kvalifikaciją ir iki šiol vykdė veiklą. Todėl prašom visus savo nuskenuotus diplomus ir pažymėjimus pridėti prie kitų kandidatui privalomų dokumentų – taip bus užtikrintas spartesnis kandidatavimo procesas.

Darbo pokalbis

Prieš atvykdami į darbo pokalbį, pasidomėkite mūsų įmone. Taip pat apsvarstykite, kokius klausimus norėtumėte mums užduoti. Mielai į juos atsakysime pokalbio metu. Nesijaudinkite ir būkite savimi.