Taip dirbti verta!
Mass job ad Pardavejas hero 09 05

PARDUOTUVĖS VADOVO ( ĖS) ASISTENTAS ( Ė) KLAIPĖDOJE, LIEPOJOS G.

Pasiilgai naujų iššūkių? Jauti, kad esi pasirengęs deleguoti ir kontroliuoti užduotis, prisiimti atsakomybę ir siekti rezultatų? Norėtum prisidėti prie parduotuvės vadovaujančio personalo?
Tuomet išbandyk savo jėgas aplikuodamas į „Lidl“ parduotuvės vadovo (-ės) asistento (-ės) poziciją!

Darbo pobūdis

• Pagalba parduotuvės vadovams organizuojant ir koordinuojant parduotuvės veiklą
• Prekių užsakymas
• Užduočių parduotuvės darbuotojams delegavimas, jų įgyvendinimo kontrolė
• Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė

Reikalavimai kandidatui

• Geri organizaciniai ir komandinio darbo įgūdžiai
• Gebėjimas prisiimti atsakomybę
• Orientacija į klientą ir rezultatus
• Noras dirbti ne tik fizinį, bet ir vadovaujamą darbą

Siūlome

•  Atlyginimą nuo 1180 € iki 1 415 €  (prieš mokesčius) ir premijas
• Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
• Iki 4 savaičių trunkančius teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui
• Karjeros galimybes
• Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius
• Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
• Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams

Vietovė

Kauno Regioninė Bendrovė

Skelbimas galioja iki

2022.01.30

Susidomėjai?

Sužinok daugiau

ČIA