Taip dirbti verta!

Darbuotojų emocinė gerovė

New EB Design Darbuotojų emocinė gerovė Hero
Nuo finansų valdymo, teisinių klausimų iki psichologo patarimų – „Lidl Lietuva“ darbuotojai ir jų šeimos nariai visas šias paslaugas nuo šiol galės gauti nemokamai. Tai užtikrins nauja įmonės personalui skirta programa „Gali mumis pasikliauti!“.
Gali

„Nuolat siekiame užtikrinti visapusišką mūsų darbuotojų gerovę ir visada stengiamės girdėti savo komandos narius, todėl nuolat įgyvendiname naujus darbuotojų gerovės užtikrinimo strategijos elementus. Naujausia jos dalis – programa „Gali mumis pasikliauti!“, padėsianti susitvarkyti su įvairiais kasdieniame gyvenime kylančiais iššūkiais“, – sako „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė.

Nemokamu, 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę veikiančiu numeriu galės skambinti ne tik „Lidl Lietuva“ darbuotojai, bet ir artimiausi jų šeimos nariai bei vaikai iki 25 metų. Jie savo klausimus galės užduoti psichologui, teisininkui ar asmeninių finansų specialistui telefonu anonimiškai.

Padės spręsti asmenines, teisines ar finansines problemas

„Lidl Lietuva“ personalas ir jų artimieji programos „Gali mumis pasikliauti!“ metu, sulauks pagalbos, padėsiančios palengvinti sunkumus asmeniniame gyvenime, pavyzdžiui, konsultantai patars, kaip susitvarkyti su stresu, nerimu, priklausomybėmis ar pagelbės kitose krizinėse situacijose.

Taip pat profesionalūs konsultantai padės sprendžiant finansines ar teisines problemas, patars kaip elgtis praradus kredito kortelę, konsultuos finansinių investicijų, nekilnojamojo turto pardavimo ar pirkimo klausimais bei kt.

„Kasdien ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime priimame įvairius sprendimus – sprendžiame finansinius,  teisinius ar psichologinius klausimus. Kartais atsakymams rasti neužtenka turimų žinių ir prireikia specialistų konsultacijų, todėl tikime, kad naujoji „Lidl“ programa gerokai palengvins mūsų darbuotojų kasdienybę. Svarbu pabrėžti, kad specialistų teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, sprendimus priimti turi pats žmogus“, – sako S. Savickienė.

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA