Taip dirbti verta!

Darbuotojų emocinė gerovė

New EB Design Darbuotojų emocinė gerovė Hero
Nuo finansų valdymo, teisinių klausimų iki psichologo patarimų – „Lidl Lietuva“ darbuotojai ir jų šeimos nariai visas šias paslaugas gauna nemokamai. Tai užtikrina įmonės personalui skirta programa „Gali mumis pasikliauti!“.
Gali

„Nuolat siekiame užtikrinti visapusišką mūsų darbuotojų gerovę ir visada stengiamės girdėti savo komandos narius, todėl nuolat įgyvendiname naujus darbuotojų gerovės užtikrinimo strategijos elementus. Viena jos dalių – programa „Gali mumis pasikliauti!“, padėdanti susitvarkyti su įvairiais kasdieniame gyvenime kylančiais iššūkiais“, – sako „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė.

Nemokamu, 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę veikiančiu numeriu gali skambinti ne tik „Lidl Lietuva“ darbuotojai, bet ir artimiausi jų šeimos nariai bei vaikai iki 25 metų. Jie savo klausimus galės užduoti psichologui, teisininkui ar asmeninių finansų specialistui telefonu anonimiškai.

Padeda spręsti asmenines, teisines ar finansines problemas

„Lidl Lietuva“ personalas ir jų artimieji programos „Gali mumis pasikliauti!“ metu, sulaukia pagalbos, padedančios palengvinti sunkumus asmeniniame gyvenime, pavyzdžiui, konsultantai pataria, kaip susitvarkyti su stresu, nerimu, priklausomybėmis ar pagelbėja kitose krizinėse situacijose.

Taip pat profesionalūs konsultantai padeda sprendžiant finansines ar teisines problemas, pataria kaip elgtis praradus kredito kortelę, konsultuoja finansinių investicijų, nekilnojamojo turto pardavimo ar pirkimo klausimais bei kt.

„Kasdien ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime priimame įvairius sprendimus – sprendžiame finansinius,  teisinius ar psichologinius klausimus. Kartais atsakymams rasti neužtenka turimų žinių ir prireikia specialistų konsultacijų, todėl tikime, kad „Lidl“ programa gerokai palengvins mūsų darbuotojų kasdienybę. Svarbu pabrėžti, kad specialistų teikiamos konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, sprendimus priimti turi pats žmogus“, – sako S. Savickienė.

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA