Taip dirbti verta!
Parduotuvių Hero 08 27

LIDL vietos rutinai nėra!

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės išsiskiria tvarumu, efektyvumu ir orientacija į pirkėją. Visose parduotuvėse procesus suplanavome taip, kad apsipirkti būtų paprasta ir greita. Prie parduotuvių įrengėme erdvias automobilių aikšteles, suteikiame galimybę rinktis skirtingų dydžių vežimėlius, o prekes atrenkame ir suplanuojame taip, kad apsipirkdami pirkėjai sugaištų kuo mažiau laiko. Atsiskaitymo kasose sumontavome itin modernius ir greitus prekių skenerius, taip pat turime efektyvią kasų valdymo sistemą, o mūsų parduotuvių darbuotojai yra mobilūs ir nuolat keičiasi užduotimis, operatyviai reaguoja į pirkėjų srautus ir juos tinkamai aptarnauja. Dauguma mūsų parduotuvių už modernias aplinką tausojančias technologijas yra gavusios EDGE sertifikatus.

Pauliaus Selfis
Lauros Selfis
Renatos Selfis
Karolio Selfis

„Jokios monotonijos darbe, nereikia užsisėdėti vienoje vietoje. Jei gerai dirbi – tave pastebės ir paskatins, todėl karjeros galimybės nėra tik saldi iliuzija. O kolegos – kaip viena didelė komanda, todėl visada jauti užnugarį. Ir dar kaip vyšnia ant torto – papildomas sveikatos draudimas. Jauti, kad tu rūpi.“ - Paulius.

#TasJausmasKaiDirbiLidl 

„Įsivaizduokite, kad jumis pasitiki ir tiki, jog galite padaryti didelius darbus. Mane šis jausmas įkvepia ir motyvuoja. Todėl, kai vos po pusės metų, praleistų su LIDL komanda, man, gan naujam žmogui, buvo patikėta kartu su regiono vadovu atidaryti naują LIDL parduotuvę, – supratau, koks geras jausmas yra dirbti ten, kur tave gerbia ir vertina.“ - Laura.

#TasJausmasKaiDirbiLidl  

„Gera, kai ramiai gali išvažiuoti per atostogas nejaučiant baimės, kad paskambins iš darbo ir pareikalaus padirbti už kitą žmogų. O jei paprašys padirbėti viršvalandžių – gali atsisakyti arba sutikti ir žinoti, kad bus apmokėta kiekviena minutė. Sakyčiau tiesiog – čia dirbdamas jautiesi žmogumi. Laimingu žmogumi.“ - Renata. 

#TasJausmasKaiDirbiLidl    

„Čia radau visai kitokį – vakarietišką - požiūrį į tai, kokia turėtų būti darbo kultūra. Kur nesvarbu, kokios tavo pareigos, visi yra lygūs. Gali bendrauti vienas su kitu ir spręsti rūpimus klausimus be jokios baimės. O tokiu būdu ir atsiranda komandiškumas ir patys didžiausi iššūkiai išsprendžiami operatyviai.“ - Karolis

#TasJausmasKaiDirbiLidl   

Dažniausiai užduodami klausimai apie darbą parduotuvėse

Gintarė, Jonava

Darbas čia labai įdomus.

Niekada nežinai, kokia bus tavo darbo diena, čia nėra jokios monotonijos, kasdien mokaisi ir tobulėji.

Parduotuvės darbuotojo citata 08 27

Papildomos naudos parduotuvių darbuotojams

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA
Austeja Teaser'is karjeros galimybiu 09 04