Taip dirbti verta!

LIDL vietos rutinai nėra!

New EB design parduotuvės Hero

Mūsų parduotuvės

Mūsų parduotuvės išsiskiria tvarumu, efektyvumu ir orientacija į pirkėją. Visose parduotuvėse procesus suplanavome taip, kad apsipirkti būtų paprasta ir greita. Prie parduotuvių įrengėme erdvias automobilių aikšteles, suteikiame galimybę rinktis skirtingų dydžių vežimėlius, o prekes atrenkame ir suplanuojame taip, kad apsipirkdami pirkėjai sugaištų kuo mažiau laiko. Atsiskaitymo kasose sumontavome itin modernius ir greitus prekių skenerius, taip pat turime efektyvią kasų valdymo sistemą, o mūsų parduotuvių darbuotojai yra mobilūs ir nuolat keičiasi užduotimis, operatyviai reaguoja į pirkėjų srautus ir juos tinkamai aptarnauja. Dauguma mūsų parduotuvių už modernias aplinką tausojančias technologijas yra gavusios EDGE sertifikatus.

Pauliaus Selfis
Lauros Selfis
Renatos Selfis
Karolio Selfis

„Jokios monotonijos darbe, nereikia užsisėdėti vienoje vietoje. Jei gerai dirbi – tave pastebės ir paskatins, todėl karjeros galimybės nėra tik saldi iliuzija. O kolegos – kaip viena didelė komanda, todėl visada jauti užnugarį. Ir dar kaip vyšnia ant torto – papildomas sveikatos draudimas. Jauti, kad tu rūpi.“ - Paulius.

#TasJausmasKaiDirbiLidl 

„Įsivaizduokite, kad jumis pasitiki ir tiki, jog galite padaryti didelius darbus. Mane šis jausmas įkvepia ir motyvuoja. Todėl, kai vos po pusės metų, praleistų su LIDL komanda, man, gan naujam žmogui, buvo patikėta kartu su regiono vadovu atidaryti naują LIDL parduotuvę, – supratau, koks geras jausmas yra dirbti ten, kur tave gerbia ir vertina.“ - Laura.

#TasJausmasKaiDirbiLidl  

„Gera, kai ramiai gali išvažiuoti per atostogas nejaučiant baimės, kad paskambins iš darbo ir pareikalaus padirbti už kitą žmogų. O jei paprašys padirbėti viršvalandžių – gali atsisakyti arba sutikti ir žinoti, kad bus apmokėta kiekviena minutė. Sakyčiau tiesiog – čia dirbdamas jautiesi žmogumi. Laimingu žmogumi.“ - Renata. 

#TasJausmasKaiDirbiLidl    

„Čia radau visai kitokį – vakarietišką - požiūrį į tai, kokia turėtų būti darbo kultūra. Kur nesvarbu, kokios tavo pareigos, visi yra lygūs. Gali bendrauti vienas su kitu ir spręsti rūpimus klausimus be jokios baimės. O tokiu būdu ir atsiranda komandiškumas ir patys didžiausi iššūkiai išsprendžiami operatyviai.“ - Karolis

#TasJausmasKaiDirbiLidl   

Papildomos naudos darbuotojams

Monetos

Didžiausias atlyginimas sektoriuje

*Remiantis naujausiais 2023 m. kas mėnesiniais „Rekvizitai.lt“ duomenimis, palyginus penkių didžiųjų Lietuvos tinklų, prekiaujančių maisto produktais, darbuotojų, draudžiamų visą kalendorinį mėnesį, vidutinį darbo užmokestį.
Darbuotojų lojalumas

Karjeros galimybės

LIDL darbuotojai turi galimybę kilti karjeros laiptais. Kasmet daugiau nei 10% mūsų darbuotojų pakyla karjeros laiptais.
Екипна работа

Profesionalių specialistų konsultacijos

Visi LIDL darbuotojai ir jų šeimos nariai turi galimybę anonimiškai ir nemokamai pasikonsultuoti su specialistais psichologiniais, teisiniais ar finansiniais klausimais.
Meškiukas

Mokyklinių prekių krepšelis darbuotojų vaikams

Gera džiuginti savo darbuotojus - kiekvienais metais savo darbuotojų vaikams padovanojame mokyklinių prekių pripildytą krepšelį artėjančių mokslo metų proga.
notes

Mokymai

Skatiname darbuotojų tobulėjimą ir augimą - kiekvienam suteikiami tiek teoriniai, tiek praktiniai mokymai.
Žmogus strėlė

Papildomas privatus sveikatos draudimas

Visiems LIDL darbuotojams, po bandomojo, laikotarpio suteikiamas papildomas privatus sveikatos draudimas.
Pirmoji pagalba

Profilaktinės sveikatos priemonės ir skiepai

Rūpinamės darbuotojų sveikata - kasmet suteikiame profilaktines priemones imunitetui stiprinti bei galimybę skiepytis nuo gripo.
engagement

Renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams bei jų vaikams

Su kolegomis susitinkame ne tik darbo, bet ir laisvalaikio metu.
Atostogos

Šiuolaikiškos poilsio patalpos

Mums labai svarbu, kad darbuotojai gerai jaustųsi pertraukų metu, todėl logistikos centre, LIDL parduotuvėse bei centriniame biure turime šiuolaikiškai įrengtas poilsio patalpas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie darbą parduotuvėse

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA