Taip dirbti verta!

PARDUOTUVĖS VADOVO ( ĖS) ASISTENTAS ( Ė) VILNIUJE, RASŲ G.

Istorija Hero

Rutinos LIDL kasose tikrai nėra
mūsų kasų darbuotojai kasdien atlieka skirtingus darbus. Todėl ieškome tų, kurie geba puikiai bendrauti su įvairiais žmonėmis ir vienu metu atlikti daug įvairių užduočių, kurie mėgsta dinamišką, nenuobodų darbą ir nori kartu su visa komanda dirbti klientų labui. Prisijunk prie geriausio darbdavio prekybos srityje. Taip dirbti verta!

Darbo pobūdis

• Pagalba parduotuvės vadovams organizuojant ir koordinuojant parduotuvės veiklą
• Prekių užsakymas
• Užduočių parduotuvės darbuotojams delegavimas, jų įgyvendinimo kontrolė
• Prekių galiojimo terminų ir kokybės kontrolė

Reikalavimai kandidatui

• Geri organizaciniai ir komandinio darbo įgūdžiai
• Gebėjimas prisiimti atsakomybę
• Orientacija į klientą ir rezultatus
• Noras dirbti ne tik fizinį, bet ir vadovaujamą darbą

Siūlome

• Atlyginimą nuo 1215 € iki 1460 € (prieš mokesčius) ir premijas
• Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
• Iki 4 savaičių trunkančius teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui
• Visas reikiamas darbo priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas, darbo drabužius
• Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatospriemones
• Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams

Vietovė

Kauno Regioninė Bendrovė

Skelbimas galioja iki

2022.01.21

Susidomėjai?

Sužinok daugiau

ČIA