Taip dirbti verta!

„Lidl Lietuva“ – atlyginimų lyderė mažmeninės prekybos sektoriuje

New EB Design Atlyginimų Hero

Pirmojo metų ketvirčio rezultatai: didžiausias atlyginimas sektoriuje ir toliau siūlo "Lidl Lietuva"

 

Pirmąjį šių metų ketvirtį „Lidl Lietuva“ dirbančių darbuotojų vidutinis darbo užmokestis siekė 2346,46 eurus ir buvo didžiausias tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. „Top Employer 2024 Lietuva“ ir „Top Employer 2024 Europe“ sertifikatus šeštą kartą iš eilės pelniusi įmonė siūlo ne tik aukščiausią atlyginimą rinkoje, bet ir teikia papildomas finansines naudas darbuotojams.

Vidutinis darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis visą kalendorinį mėnesį įmonėje dirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis.

Išsaugoti lyderių pozicijas įmonei padeda ir periodiškai didinamas bazinis darbo užmokestis. „Lidl Lietuva“ jau trečius metus iš eilės skiria dar daugiau finansų darbo užmokesčio biudžetui, o nuo šių metų sausio 1 d. visų parduotuvių ir logistikos centro darbuotojų darbo užmokestis vidutiniškai kilo 4–9 proc.

„Visapusiškas rūpestis darbuotojų gerove ir finansinio saugumo užtikrinimas – vienos svarbiausių mūsų strateginių krypčių. Finansinį stabilumą užtikrina ne tik konkurencingas atlyginimas mažmeninės prekybos sektoriuje, bet ir pakopinė algų kėlimo sistema – „Lidl Lietuva“  parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai nuo pat pirmosios darbo dienos žino, kaip jų atlyginimas didės kelerius metus į priekį“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.

Papildomos finansinės naudos

Siekiant, kad darbuotojai jaustųsi finansiškai stabilūs, šeštus metus iš eilės geriausiu darbdaviu Lietuvoje ir Europoje išrinkta įmonė ne tik siūlo konkurencingą darbo užmokestį, bet ir kitas papildomas stabilumą skatinančias finansines naudas.

„Nuolat investuojame į darbuotojų finansinį stabilumą – kartu su reguliariai augančiais atlyginimais visi darbuotojai gauna ir „Lidl“ korteles, už kurias galima įsigyti įvairių prekių bet kurioje Lietuvoje veikiančioje tinklo parduotuvėje. Matydami, kad darbuotojai tai itin vertina, ir toliau tęsiame šią iniciatyvą“, – tvirtina S. Savickienė.

Rūpinantis darbuotojų finansine gerove, įmonė suteikia galimybę ir papildomai užsidirbti – praėjusią vasarą pradėjo veikti skatinimo programa užsakymų komplektavimą logistikos centre vykdantiems darbuotojams. Šalia konkurencingo bazinio atlyginimo, sėkmingai dirbantys darbuotojai, pasiekę numatytus tikslus, kas mėnesį sulaukia priedų.

„Logistikos darbuotojai atlieka labai svarbų darbą, užtikrinant efektyvią parduotuvių veiklą, todėl motyvuojame logistikos centre dirbančius kolegas siekti kuo geresnių rezultatų ir tokiu būdu užsidirbti papildomą priedą prie atlyginimo. Priklausomai nuo pasiektų rezultatų, premija gali siekti apie 300 eurų“ – teigia „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė.

Dėmesys darbuotojų ir jų artimųjų gerovei

Be finansinio stabilumo užtikrinimo, „Lidl Lietuva“ visapusiškai rūpinasi darbuotojų ir jų artimųjų gerove. Jau šeštus metus iš eilės, visus darbuotojus, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, įmonė draudžia privačiu sveikatos draudimu. Taip pat suteikia galimybę nemokamai pasiskiepyti nuo gripo visiems kolektyvo nariams ir jų vaikams iki 14 metų, o šaltuoju metų sezonu juos aprūpina vitaminų rinkiniais.

„Stengiamės, kad „Lidl“ prekybos tinklo darbuotojai gautų visą jiems reikalingą sveikatos priežiūrą, todėl itin didelį dėmesį skiriame ir kolektyvo narių emocinei sveikatai. Darbuotojams suteikiama galimybė nemokamai apsilankyti dešimtyje gydytojo psichoterapeuto ar psichologo-psichoterapeuto psichoterapijos seansų per metus. Taip pat įmonės darbuotojai ir jų šeimos nariai gali pasinaudoti iniciatyva „Gali mumis pasikliauti!“ ir gauti profesionalias anonimines konsultacijas finansiniais, teisiniais ar asmeniniais klausimais“, – teigia S. Savickienė.

Be to, įmonė puoselėja ir komandos tarpusavio bendradarbiavimą, todėl kasmet organizuoja įvairius konkursus, bendrus renginius, didžiausio populiarumo sulaukia šeimos šventė, kurioje gali dalyvauti ne tik darbuotojai, bet ir jų vaikai.

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA