Top Employer Lithuania 2020 02.26

LIDL – Top darbdavys 2021

„Lidl Lietuva“ trečius metus iš eilės pateko tarp geriausių šalies ir Europos darbdavių

LIDL-Top-1200x1400FB

Nuo 2016 metų Lietuvoje veikiantis prekybos tinklas „Lidl",  ne kartą įvertintas šalyje kaip geriausias darbdavys prekybos srityje, sulaukė ir dar vieno pripažinimo. „Lidl Lietuvai" trečius metus iš eilės suteikti prestižiniai „Top Employer 2021 Lietuva" ir „Top Employer 2021 Europe" sertifikatai, skiriami įmonėms už išskirtinai geras darbo sąlygas.

Sertifikatus reglamentuoja „Top Employers Institute", kurie sertifikatus organizacijoms suteikia vieneriems metams. Kiekvienais metais organizacijos paraiškas turi pildyti iš naujo bei įrodyti, kad darbo sąlygų kokybė nepakito arba tik dar labiau buvo pagerinta. „Top Employer" sertifikatus bendrovės gauna už aukštus žmogiškųjų išteklių standartus bei išskirtinai geras darbo sąlygas organizacijoje.

„Lidl Lietuva“ generalinio direktoriaus Radostin Roussev-Peine teigimu, šis jau trečiąkart gaunamas įvertinimas patvirtina, kad įmonė darbuotojams suteikiamas sąlygas ne tik išlaiko tokiame pačiame aukštame lygyje, bet ir nuolat jas gerina.

„Top Employer 2021 Lietuva“ ir „Top Employer 2021 Europe“ sertifikatai yra ne tik mūsų pastangų darbuotojų gerovės srityje pripažinimas, bet ir kasmetinis iššūkis, kurį keliame sau kaip organizacijai. Tai yra dar vienas įrodymas, kad per šiuos metus paaugome kaip komanda ir einame teisingu keliu“, – sako R. Roussev-Peine.

Anot „Lidl Lietuva“ generalinio direktoriaus, geriausio darbdavio įvertinimo nebūtų įmanoma pasiekti ir be geriausios komandos: „Mūsų prekybos tinklas per daugiau nei ketverius metus spėjo tapti svarbia Lietuvos ekonomikos dalimi – 54-iose parduotuvėse visoje šalyje dirba daugiau nei 2300 darbuotojų, kuriems kasdien skiriame ypatingą dėmesį. Papildomą rūpestį norėjome parodyti ir šia svarbia proga, tačiau kadangi to negalėjome padaryti gyvai, nusprendėme komandos nariams padėkoti kitaip – padovanojome jiems trijų mėnesių filmų peržiūros prenumeratą vienoje iš namų kino platformų. Tikimės, kad geriausių filmų peržiūros artimųjų apsuptyje sukurs daugybę įsimintinų akimirkų.“

Top Employer 2020 Sandra 02.26

Pasak „Lidl Lietuva“ personalo vadovės Sandros Savickienės, „Top Employer Lietuva“ ir „Top Employer Europe“ sertifikavimas kiekvienais metais reikalauja kruopštaus pasiruošimo, o šio proceso metu yra išsamiai vertinamos įvairios personalo valdymo praktikos. Jos teigimu, metai iš metų gaunami prestižiniai sertifikatai itin daug reiškia tiek visai „Lidl Lietuva“ organizacijai, tiek kiekvienam darbuotojui ar karjerą norinčiam pradėti šalies gyventojui.

„Kasmet siekdami šių sertifikatų įrodome, kad aukšti žmogiškųjų išteklių standartai mūsų organizacijoje nepakito arba pagerėjo, o tai – didžiulis postūmis į priekį esamiems darbuotojams ir potencialiems kandidatams. „Top Employer“ pripažinimas yra „Lidl Lietuva“ vidinės atmosferos atspindys, atskleidžiantis, kad čia kasdien kuriame ne tik darbuotojus įvertinančią aplinką, bet ir komandos narių profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui palankią terpę. O sudarydami galimybes augti kiekvienam individualiai, augame ir kaip organizacija“, – akcentuoja S. Savickienė.

Visos sertifikuojamos bendrovės yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey" standartus ir turi atitikti griežtus talentų valdymo strategijų kūrimo, darbuotojų poreikio planavimo, naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų bei priedų sistemų sudarymo ir lyderystės ugdymo sritims taikomus kriterijus.

„Ši sertifikavimo sistema turi labai aiškius vertinimo kriterijus, o pats vertinimas yra ne kiekybinis, o kokybinis. Šiais laikais itin populiarūs įvairūs konkursai, kurių metu įmonės vertinamos pagal tai, kokį kiekį „patiktukų" ar paspaudimų surenka. Visgi, tokių rinkimų kokybė kelia abejonių, nes geriausi darbdaviai turėtų būti renkami atsižvelgiant į kokybinius parametrus. Tuo tarpu „Top Employer" sertifikavimo sistema pagrįsta skaidrumu, įmonių palyginimu kokybine prasme, todėl tai tik dar labiau skatina didžiuotis gavus tokį įvertinimą", – teigė S. Savickienė.

Šiuo metu „Top Employers Institute" savo pasauline sertifikavimo programa vienija geriausias 1658 organizacijų daugiau nei 118 pasaulio šalių. „Top Employer" sertifikatą gali gauti tik tos kompanijos, kurios savo darbuotojams, nepriklausomai nuo pareigybių statuso, suteikia geriausias darbo bei tobulėjimo sąlygas.

Vytautas

Kasdien į darbą einu su šypsena.

Kuri dar padidėja, kai sutinku kolegas.

Testemonial logistikos centras Lidl Lietuva karjeros galimybės 08 26

„Lidl" savo darbuotojams taip pat siūlo išskirtinį naudų paketą, o vienas pagrindinių jo akcentų – papildomas privatus sveikatos draudimas. Juo visus darbuotojus „Lidl" apdraudė nuo 2019 m. pradžios. Šiais metais draudimas visiems darbuotojams buvo pratęstas. Privataus sveikatos draudimo paslauga visiems kompanijos darbuotojams yra taikoma po bandomojo laikotarpio. 

Be papildomo sveikatos draudimo kaip ir kasmet, rudenį „Lidl" kvietė darbuotojus nemokamai skiepytis nuo gripo. Šiais metais „Lidl" ne tik suteikė galimybę pasiskiepyti darbuotojams, bet nemokamai nuo gripo kvietė paskiepyti ir savo mažamečius vaikus. Darbuotojams taip pat suteikiamos galimybės sportuoti, pasirūpinama arbata, kava ir vaisiais. Rūpindamiesi darbuotojų gerove, „Lidl" jau trečius metus iš eilės suteikė darbuotojams galimybę šventes sutikti su artimaisiais – visos „Lidl" parduotuvės nedirbo pirmąją šv. Kalėdų dieną bei sausio 1-ąją, o šventiniu laikotarpiu parduotuvių darbo laikas buvo sutrumpintas.

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA
Austeja Teaser'is karjeros galimybiu 09 04