Taip dirbti verta!
Praktikantų hero 08 29

Studijuok su LIDL

Praktikos galimybės „Lidl“

praktika centrineje buveineje 09 03 lidl kajera

Kiekvienas, kuris bandė sukonstruoti lentyną ar stalą pagal pateiktas instrukcijas, pritars, kad egzistuoja labai mažas, bet ypač svarbus skirtumas tarp teorijos ir praktikos. Tikrasis teorijos supratimas atsiranda tada, kai turimas žinias galime praktiškai pritaikyti kasdienėje veikloje.

„Lidl Lietuva“ komanda tave kviečia universitete ar aukštojoje mokykloje įgytas teorines žinias pritaikyti realiose darbinėse situacijose.

Ką mes tau siūlome?
  • Iki 6 mėnesių trunkančią praktiką, per kurią turėsi galimybę atrasti savo talentus tarptautinėje ir dinamiškoje aplinkoje
  • Rekomendacijas
  • Tolesnes karjeros galimybes „Lidl Lietuva“ komandoje
Ką turėtum padaryti, jei nori atlikti praktiką „Lidl“?
  • Nurodyti, kokios srities praktika tave domina
  • Atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką el. paštu karjera@lidl.lt
  • Turėti aukštosios mokyklos paruoštą trišalę praktikos sutartį

Kyla sunkumų sprendžiant, kokios srities praktiką rinktis? Čia gali susipažinti su mūsų įmonės struktūra ir rasti daugiau informacijos apie kiekvieno departamento pagrindines veiklas.

Studijuok ir dirbk „Lidl“

dualiosios studijos lidl 09 03
Ką mes siūlome?

Galimybę prisijungti prie dualiųjų trejų metų trukmės bakalauro studijų grupės Baden Viurtembergo aukštojoje mokykloje (vok. Duale Hochschule Baden-Württemberg, DHBW). Šios studijos suteiks tau teorinių žinių verslo rinkodaros, valdymo ir kontrolės, personalo vadybos, prekybos srityse. Teorijos kursą kas tris mėnesius keis intensyvūs praktiniai užsiėmimai kurioje nors iš „Lidl“ regioninių bendrovių. Kone vienu metu įgytos teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai pabaigus studijas tau leis tęsti profesinę karjerą „Lidl“.

Kur mokosi dualiųjų studijų studentai?

Mūsų partnerės aukštosios mokyklos filialuose Heilbrone arba Mosbache (Vokietija) ir „Lidl“ filialuose Vokietijoje.

Ko tikimės iš tavęs?

Tikimės, kad esi entuziastingas, pasirengęs priimti iššūkius, gebi greitai įsisavinti informaciją, sieki maksimalaus rezultato, o darbas motyvuotoje komandoje tau teikia džiaugsmą. Be to, puikiai rašai ir kalbi vokiečių kalba, gali bendrauti anglų kalba ir turi brandos atestatą.

Ką turėtum padaryti, jei nori studijuoti ir dirbti kartu su „Lidl“?

Atsiųsti savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką bei brandos atestatą (jeigu jo dar neturi, paraiškos teikimo dieną pagrįsk savo pažangumą praėjusių mokslo metų baigimo pažymiais) el. paštu karjera@lidl.lt.

Susidomėjai darbu „Lidl“?

Visas šiuo metu atviras pozicijas gali rasti

ČIA
Austeja Teaser'is karjeros galimybiu 09 04