Lidl Lietuva
Head teaser

„Lidl Lietuva“
Jūsų talentas - gerose rankose!

InfoPage_VerB_617x464px.png

„Lidl“ kaip darbdavys

Paprastumas mūsų sėkmės raktas ir principas, kuriuo grindžiame įmonės veiklą. Siekiame pasiūlyti klientams geriausios kokybės maisto ir kasdienio vartojimo prekes už patrauklią kainą.

Apie mus

Lidl_Pikto_blau_RGB_Unternehmensgeschichte_125x125.png

„Lidl“ yra Vokietijos mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių dešimtuke. Mes itin vertiname mūsų įmonėse kuriamą draugišką ir pasitikėjimu grįstą darbo aplinką. Todėl abipusė pagarba ir sąžiningumas yra neatskiriama mūsų įmonės kultūros dalis.

Įmonės istorija

Lidl_Pikto_blau_RGB_Einkauf.png

Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarytos 1973 metais Liudvigshafene Vokietijoje. 9-ajame dešimtmetyje buvo vykdoma tinklo plėtra šalyje. Paskutinis praėjusio amžiaus dešimtmetis buvo sėkmingo įmonės „Lidl“ įsitvirtinimo už Vokietijos ribų pradžia. Šiuo metu „Lidl“ valdo apie 11 tūkst. parduotuvių bei per 150 prekių paskirstymo centrų 32 Europos šalyse bei Jungtinėse Valstijose. Tarptautiniu mastu „Lidl“ turi daugiau kaip 200 000 darbuotojų. Šiuo metu visoje Lietuvoje veikia 45 „Lidl“ parduotuvės. Bendrovė planuoja nuoseklią tolesnę plėtrą. Ieškome gabių bei profesionalių darbuotojų mūsų komandai sustiprinti.

Mūsų veiklos principai

Lidl_Pikto_blau_RGB_Engagement.png

Mes esame „Lidl“ – kartu mes stiprūs! Nesvarbu, kokį kelią tenka nueiti ar kokius iššūkius priimti, dirbdami kartu komandoje mes galime nuveikti daugiau. Darbas mūsų įmonėje grįstas vertybėmis, pasitikėjimu ir pagarba. Šios nuostatos įtvirtintos ir mūsų įmonės veiklos ir lyderystės principuose.

Darbuotojų mokymas ir tobulinimas

Lidl_Pikto_blau_RGB_Teamwork.png

Vertingiausias mūsų įmonės turtas yra darbuotojai, kuriems suteikiame galimybes siekti profesinio ir asmenybės augimo. Mokymai ir parama, siekiant karjeros mūsų įmonėje – svarbiausia investicija, kurią galime pasiūlyti savo darbuotojams. Didelė dalis mūsų vadovų savo sėkmingą karjerą pradėjo nuo darbo parduotuvėje. Augame kartu su mūsų darbuotojais.